Regulérnost VII. herního dne

Vážení hráči ligy,
v souvislosti s průběhem VII. herního dne došlo k situaci, kterou je potřeba vyřešit a protože ani prezidium není jednotné obracím se na vás, abyste vyjádřili svůj názor na danou věc, tak abychom tuto situaci vyřešili co nejvíce v souladu s pravidly a zájmy soutěže:

V neděli 24.2.2019 měl proběhnout VII. herní den od 16:00 u Cherubína. Ve středu byli přihlášeni na 7W Kamča, Martinka a Filip. Na Vysoké napětí Martinka a Kamča. Během čtvrtka se dohlásil Cherub na obě hry, Filip a Kůťa na Vysoké napětí. V neděli odpoledne Cherub a Filip oznámili, že jsou nemocní a že tedy nemohou hrát. Cherubín následně domluvil s hráči, kteří měli hrát původně, jiný termín -Dan, Filip, Jaan a Kamča.
Nakonec se ukázalo, že se v aktuální termín může hraní uskutečnit, jelikož krom Kamči, Martiny a Kůti může hrát i Marcelka. S přesunem byli seznámeni všichni ostatní členové HL. Herní den byl přesunut ke Kůťovi na 18:15 a zúčastnili se ho Kamča, Martinka, Marcelka a Kůťa. Všichni ostatní byli informováni o přesunu. V 18:15 se obě hry řádně odehrály.
Lze považovat VII. herní den za regulérní? Mám svůj výklad pravidel, který teď schválně nechci sdělovat, abych vás neovlivnil. Prosím o váš názor na danou situaci prostřednictvím emailu. Ve středu bych rád situaci uzavřel a nechal prezidium na základě vašich názorů rozhodnout o dalším postupu.

Kůťa