Upozornění na akce

Je potřeba dořešit několik akcí, proto se na vás obracím s žádostí, aby jste se k tomu vyjádřili:

 1. Galavečer. Galavečer je naplánován na pátek 21.6.2019. V tuto chvíli není nikdo přihlášen a některým se termín nehodí. Proto vám dávám na zvážení změnu termínu. V úvahu připadá čtvrtek 20.6.19 od 18:00, sobota 22.6.19 od 17:00, nebo i neděle 22.6. od 17:00 s tím že by se musel přesunout termín školení hermanů pro GC na dopoledne, nebo na sobotu odpoledne (tady ale v tuto chvíli nevím jak budou mít lidé čas). Ideálně pište do komentářů ke galavečeru.
 2. Liga míří do sklípku. Akce je naplánovaná na 13.9-15.9.2019. Zatím se nikdo nehlásí, ale bude potřeba zajistit ubytování a sklípek. Jeden večer by byla koštovačka. Tentokrát místo kol bysme zvolili pěší turistiku 🙂 . Vezměte klidně i partnery. Uděláme si to na pohodu.
 3. Ke dni 7.6.2019 skončila možnost zaslat volební lístek a přihlásit se tak na nový ročník. Bohužel k tomuto datu, byl doručen pouze 1 hlasovací lístek a nebyla tak naplněna podmínka 6-12 hráčů.
 4. 4P je nejvyšší čas se přihlásit pokud se chceme zúčastnit. Nerad bych tuto událost zrušil z našeho kalendáře. Proto pojďme do toho :).

8 Comments

 1. Marcela

  1. S galavečerem na 21. 6. počítám. Pokud se bude přesouvat, mohla bych v So 22.6. i v ne 23.6. So by se mi asi hodila víc.

  2. Sklípek zatím neumím slíbit. Určitě si nejsem schopná vzít v Pá dovolenou, aby se mohlo vyjíždět nějak dříve. Pokud se ozve víc lidí, že by jeli a začalo by se řešit objednávání, rozsekla bych své rozhodnutí v tu chvíli operativně. Víc k tomu teď bohužel neřeknu.

  3. Měla jsem v úmyslu se přihlásit do dalšího ročníku, bohužel jsem nesledovala termíny a byla jsem přesvědčená, že přihlášení do konce června bohatě stačí. Přihlášení zvažují i dvě nové adeptky z mého okolí. Mám to tedy odvolat,nebo se termín přihlašování prodlouží? Uvítala bych prodloužení tak do půlky července (spíš kvůli těm novým, já to mohu odeslat do galavečera).

  4. 4P je pro mě stres už od pohledu, nejsem rychlá v rozhodování ani v chápání a co jsem si tak všimla, tak tréninkům předem jste nikdy nebyli schopni dát moc času. 🙂 Budu našemu družstvu fandit.

  0

  0
 2. Jan Heller

  1. Galavečer – ligu nehraju, takže se mne netýká.
  2. Sklípek budu určitě mimo a tedy nemůžu
  3. Zvažoval jsem se přihlásit proto, aby se liga vůbec hrála. Popravdě mne odrazuje co se okolo toho děje a jak se hraje. Já hraju primárně pro zábavu a účastnit se pitvání pravidel a stanov je ztráta času.
  4. Jsou ve skupině lepší hráči tohohle typu her a bez tréninku jsem tam za „kašpara“ 🙂

  0

  0
 3. Martina Černá

  1. Galavečer – počítám s pátkem 21.6., mohla bych i ve čtvrtek a v neděli. V sobotu bohužel nemůžu.
  2. Sklípek – předběžně s ním v tento termín počítám. V pátek jsem v práci v Praze, takže odjezd až po 16h. Můžeme jet klidně naším autem, kam se vleze 6 lidí plus drobná zavazadla, nebo 7 lidí, ovšem se zavazadly na kolenou.
  3. Termín přihlášení na příští ročník jsem nehlídala, tak nějak jsem předpokládala, že do galavečera času dost 🙂 Také zvažuji, zda vůbec.
  4. 4P – je to zajímavá zkušenost, ale chce to trénovat, což je časově náročné. Bude-li chybět čtvrtý, pojedu.

  0

  0
 4. Cherubin

  1) Galavečer
  Počítám s pátkem 21.6.2019. Přesun se mi nehodí.

  2) Liga míří do sklípku II
  Akce je naplánovaná na 13.9-15.9.2019 a s tímhle termínem také zatím počítám. Podle toho, kdo pojede, vymyslíme místo i akce, ať je to VŠEM účastníkům milé.

  3) Soutěž Herní liga 2019/2020
  Ke dni 7.6.2019 skončila možnost zaslat volební lístek a přihlásit se tak na nový ročník. Bohužel k tomuto datu, byl doručen pouze 1 hlasovací lístek a nebyla tak naplněna podmínka 6-12 hráčů.
  Tak to je prima, ukázalo se, kdo je dostatečně zodpovědný a má o HL zájem… O:-D).

  4) 4P 2019
  Nemám touhu jet hrát, možná tak fandit. ;-D

  0

  0
 5. Cherubin

  ad 3 – Marcelko, vážně nutné to nebylo, ale namístě rozhodně ano. Prostě se mi bytostně vzpříčilo pochválit ostatní za to, že se na přihlášení vykanadili. Třeba to někomu pomůže pochopit, že pokud nejsem schopný za několik měsíců zvládnout vyplnit jednoduchý excel, je něco v mém vesmíru špatně.
  O:-D

  0

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..