Hlasovací lístek a přihlášení na sezónu 2020/21

Od 14.5. do 7.6. je možné se přihlásit na nový ročník naší soutěže. Podmínky účasti v soutěži jsou dány pravidly soutěže:

Čl. 10

Členství

  1. Členem Herní ligy se pro příslušný ročník stává ten, kdo splní následující podmínky:
    a) Ve stanoveném termínu zašle platný hlasovací lístek.
    b) Zaplatí startovné a to nejpozději na galavečeru předchozího ročníku.
    c) Prezidium schválí jeho členství. Ke schválení musí dojít do 5 dní od doručení hlasovacího lístku. Prezidium není povinno sdělovat důvody, schválení či odmítnutí člena. 
  2. O vzniku členství v průběhu probíhajícího ročníku může rozhodnout prezidium soutěže v případě, že se bude jednat o náhradu za člena, který členství v soutěži předčasně ukončil dle čl. 11, písm. a) nebo c). Prezidium může přijmout nové členy i v období od galavečera do zahájení zápisu na jednotlivé termíny. Takto přijatí členové musí v okamžiku přijetí zaplatit startovné.
  3. Počet členů v příslušném ročníku se pohybuje v rozmezí od 4 do 16 osob. V případě změny počtu musí být stále zajištěno, že na každého hráče připadne minimálně 12 řádných her.
  4. Členství v řádném termínu vzniká v případě, že uchazeč splňuje podmínky dle bodu 1, písm. a), b) a c) v okamžiku ukončení ročníku předchozího v průběhu galavečera v souladu se článkem 11 písm. b).

Lístek zašlete na email:

herniliga zavinac email.cz, nebo kutina zavinac outlook.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..