Hry vlastněné hráči

Seznam her na jiných serverech:

Kůťa „Sasa“

Ostatní hry:

Žádná hra neodpovídá vašemu zadání

7 divů světa

7 Wonders jsou rychlá karetní "draftovací" hra. Každý hráč se stává správcem jednoho ze sedmi antických měst a snaží se dosáhnout co nejvíce civilizačních úspěchů - rozvoj řemesel, vědy, kultury, obchodu, vojenství a stavbu jednoho ze sedmi divů antického světa.

Burgen von Burgund, Die

City of Horror

Zombie nákaza dorazila i do našeho městečka. Nejsme žádní hrdinové, jednoduše jsme popadli, co bylo po ruce, a teď se pokoušíme přežít, než dorazí pomoc zvenčí. Hra se odehrává v malém městečku, kam se valí vlny zombie. Hráči dostanou několik náhodných postav, a snaží se jim zajistit přežití - vyhnout se útoku zombie, získat a uplatnit jednorázové výhody. Po čtyřech hodinách (herních kolech) dorazí záchrana (hra končí).

Citadela

Cílem každého hráče je vystavět město s hodnotou vyšší než mají města protihráčů. V průběhu tahů na sebe hráči berou role různých postav s jejich silnými a slabými stránkami, které pak využívají k získávání zlata a jiných výhod nebo i poškozování ostatních. Za zlato pak mohou své město rozšiřovat o mnoho různých budov, které zvyšují celkovou hodnotu města. Hra končí v okamžiku, kdy jeden z hráčů postaví osmou budovu. Vítězem se stává hráč s městem, které má v součtu nejhodnotnější stavby.

Dominion

Systém této společenské hry napodobuje mechanizmus sběratelských karetních her, ve kterých si sami skládáte své herní balíčky. Ve hře Dominion se tak děje v podstatě v každém kole, kdy se rozhodujete, které karty z dostupných deseti si koupíte a budete je moci v dalších kolech použít. Neustále tak vytváříte svůj vlastní "balíček" a s jeho pomocí se snažíte získat co nejvíce vítězných bodů.

Euphrat a Tigris

Tato hra vás zavede do blíže neurčené minulosti, na území, které se rozprostírá mezi řekami Eufrat a Tigris. Politická situace je zde velmi složitá. Nová království rostou jako houby po dešti a zanikají ještě rychleji. V místech, kde kdysi stála mocná říše, se nyní nachází trosky paláců zničených katastrofou. Vezměte na sebe nelehký úkol a staňte v čele jedné ze čtyř dynastií, která zápasí o vliv nad touto bohatou oblastí v rovině vojenské, duchovní, obchodní a hospodářské.

Great western trail

Amerika 19. století. V roli rančera pravidelně ženete svá stáda z Texasu do Kansas City, kde je nakládáte na vlak. Musíte zvířata udržovat v dobrém stavu a důmyslně využívat budov podél cesty. Také si potřebujete najímat schopné muže – kovboje, řemeslníky a inženýry. Dokážete-li se o svá stáda dobře postarat, využijete-li chytře nabízených příležitostí a vyhnete-li se nebezpečným nástrahám cesty, určitě zvítězíte. Great western trail je mimořádná hra pro vyspělé hráče nabízející velké strategické možnosti, ve které budete muset přijímat nelehká rozhodnutí.

Hra o trůny

Ve druhém vydání epické deskové Hry o trůny, založené na románové fantasy sérii Píseň o ledu a ohni (A Song of Ice and Fire) od George R. R. Martina, se 3–6 hráčů ujímá rolí jednoho z mocných rodů Sedmi království Západozemí a pomocí diplomacie i zbraní se pokouší získat pro sebe Železný trůn. Bude to však chtít víc než jen vojenskou sílu, aby na něj hráč usedl jako vítěz a jediný král Západozemí. Pokusíte se vzít si Trůn silou, lichotkami, nebo si na svou stranu nakloníte měšťany? Vliv v Západozemí získáte jedině strategickým plánováním, mistrovskou diplomacií a chytrou kombinací karet.

Isle of Skye: From Chieftain to King

Isle of Skye je hra se skotskou tématikou, ve které budou hráči budovat krajinu okolo svého hradu tak, aby co nejlépe splnili bodovací podmínky v každém kole.

Lorenzo il Magnifico

Lorenzo il Magnifico je komplexní ekonomická hra, ve které se stáváte hlavou rodu v renesanční Itálii. Hráči členy svého rodu na herní plán, získávají důležité suroviny, vojenskou sílu, vliv u důležitých osobností a také důelžitých karet pokroku. Kostky hozené na začátku kola pak určují sílu jednotlivých členů rodu. Prestiž a slávu vedoucí k vítězsví je možné získat mnoha různými způsoby a důležité je také udržování vztahů rodu s církví. Lorenzo il Magnifico je náročnější a poměrně dlouhá hra, takže si ji užijí spíše zkušenější hráči.