Seznam her v Ludotéce

Přehled her vlastněných klubem

Žádná hra neodpovídá vašemu zadání

7 Divů světa: Duel

Hra 7 Wonders: Duel je určena pro dva hráče, čerpá ze známé hry 7 Divů světa a cílem hráčů bude předčit svého soupeře na poli vědeckém, vojenském a státnickém. [wpdm_package id='829']

Adrenalin

Zahrajte si střílečku převedenou do deskové hry! Posbírej munici, najdi si zbraň a začni střílet! Vybuduj si vlastní arzenál zbraní a použij je ke zničujícímu útoku! Vyhodnocení střelby je rychlé a bez kostek. A když tě někdo trefí, budeš rychlejší!

Alchymisté: Královský golem

V poslední době si ustavičně kladu otázku, nad čím že teď vlastně kolegové bádají. Celé týdny se zavírají v laboratořích a ven vycházejí prakticky jen za účelem utajené návštěvy palácové knihovny. Snaží se také přijít na kloub králově hádance? Naivkové! Autorem tajných formulí, které v královské encyklopedii tak náruživě studují, jsem přeci já! Jedině já znám pravou podstatu kořene mandragory a já oživím králova golema! Královský golem obsahuje pravidla a komponenty pro 4 nové moduly, které lze libovolně kombinovat: Pomocí Stipendia mohou hráči ovlivnit vstupní zdroje svých laboratoří. Rozšíření Máme napilno ozvláštní každé kolo nabídkou nových odměn. Využijte Královskou encyklopedii jako neotřelý publikační kanál. A v Projektu „Golem“ jsou hráči postaveni před nelehký úkol magického oživení hliněné kreatury.

Bang! Duel

Bang! Duel je karetní hra pro dva. Odehrává se na Divokém západě. Jeden z hráčů se zhostí role gangu banditů, zatímco druhý hraje za šerifa a jeho pomocníka. A taková situace nemůže skončit jinak, než... pořádnou přestřelkou!

Běsnění Drákuly

Bobří banda

Hru tvoří pouze karty. Ty se dělí na hrací karetky, kterých je 45 a jsou označeny čísly od 0 po 9 s vyobrazením bobra a vodní krysy. Dále pak akční karty, které jsou červené a těch je 21. Dohromady je tedy k dispozici 66 karet a 1 poznámkový bloček do kterého se zapisují dosažené výsledky jednotlivých kol. Hráči jsou tedy v rolích „malých bobrů“, kteří pobíhají sem a tam a hledají své místo ve hře, neboť jim jejich místo může zasednout vodní krysa – obrazně řečeno.

Boží zboží

Boží zboží je karetní hra, kde je cílem nahrát co nejvíce vítězných bodů. Body získáváte za budovy, které máte ve svém hospodářství, za tovaryše, kteří vám s hospodářstvím pomáhají, a v neposlední řadě také za zboží, které se vám podaří do konce hry vyrobit.

Bubliňáci

Bubliňáci jsou malí, kulatí a barevní tvorečkové s velmi zvláštními schopnostmi. Vznášejí se na Obloze kolem Planet a plují z bubliny do bubliny, přitahováni gravitací. Ale když Bubliňák přistane na Planetě, často skončí odloučený od rodiny... Musíte je shromáždit, srovnat podle barev a zajistit, aby většina Bubliňáků přistála právě na vaší planetě.

Cacao

Na první pohled připomene Cacao kultovní Carcassone - zejména čtvercovými kartičkami krajiny a typickými figurkami. Je to však dojem klamný, neboť principy Cacaa se s Carcassone v mnohém rozcházejí. Hráči se v Cacau stávají náčelníky kmenů obývajících džungli a jejich cílem je nasbírat co nejvíce zlatých mincí, které získávají obsazováním chrámů, směňování za kakaové boby, nošením vody nebo je mohou nalézt ve zlatém dole.

Captain Sonar

Ve hře Captain Sonar se hráči chopí rolí jednotlivých členů posádky ponorky. Každá posádka se skládá ze čtyř námořníků, kteří musí společnými silami zneškodnit nepřátelskou ponorku. Hra je určena pro 2-8 hráčů. Dá se hrát v tahovém režimu, nebo realtimovém režimu. V každém případě musí být obsazeny tyto pozice – kapitán, první důstojník, inženýr a radista. Kapitán udává směr pohybu, první důstojník aktivuje zbraňové systémy, inženýr se stará o poškození lodi a radista zaznamenává přibližnou/skutečnou polohu nepřátelské ponorky.

Costa Rica

Ve hře Costa Rica se hráči stanou vedoucími zoologické expedice v exotické džungli střední Ameriky. Cílem hráčů je prozkoumat co nejvíce nových živočišných druhů, v čemž jim budou bránit početní obtížní tropičtí moskyti. Hra obsahuje 5 x 6 figurek členů expedic a 72 hexů, které mají z rubové strany tři druhy krajin - lesy, jezera a hory. Z lícové strany pak 1-2 zvířata a případně ikonu moskyta. Ruby naznačují počet zvířat (včetně moskytů) na lícové straně. V lesích je méně zvířat, ale také méně moskytů. V horách právě naopak.

Diamant

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - Labyrint zkázy

Rozšíření ke hře Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

Dominion: Temné časy

Jsi oprávněný držitel trůnu? Země je zpustošená válkou, všude je bída a chudoba. Několik let se neurodilo a zlato z královské pokladnice se vytrácí. Nepřátelé číhají všude a vyčkávají na tvé zaváhání. Dokážeš temné časy přečkat a ukázat, že jsi oprávněný držitel trůnu? Temné časy jsou 6. samostatně nehratelným rozšířením Dominionu. Přináší do hry 35 nových karet království a nové karty s negativním účinkem, které budete zpravidla dávat ostatním hráčům (ruiny), nové karty nahrazující počáteční Statky (útočiště) a karty, jež můžete získat pouze díky jiným kartám. Ústředním tématem tohoto rozšíření je zahazování karet na smetiště. Najdete zde karty, které něco dělají poté, co je zahodíte, stejně jako karty, které zahazování umožňují.

Dům snů

Eldritch Horror

Eldritch Horror je plně kooperativní tématická hra (takzvaný Ameritrash) zasazená do světa Cthulhu mytologie, jejímž duchovním otcem je spisovatel H. P. Lovecraft. Hráči se pohybují po plánu zovrazujícím mapu celé Země a snaží se vyřešit záhady, které se ve světě dějí, a tím zamezit Prastarému v procitnutí. Ve městech, na moři, či v divočině se setkávají s hrůzostrašnými monstry, čelí nástrahám nebo putují skrze tajemné brány do cizích světů, aby nalezli klíč k záchraně lidstva. Pokud selžou, čeká lidské pokolení tragický zánik.

Enigma

Enigma je napínavá hra pro celou rodinu. Myslíte, že máte lepší prostorovou představivost než vaše děti? Můžete to vyzkoušet! Herní systém je založený na řešení hlavolamů. Všichni hráči řeší současně různé hádanky. Hráči, kteří najdou řešení ješte předtím, než sa přesype písek v hodinách, můžou svoji kartičku s hádankou otočit a přepojit ji do systému rozvodů Enigma. Potom může umístit svoje techniky na barevné plazmové komory tak, aby na bodovacím kole získali co nejvíce bodů. Jakmile někdo dosáhne alespoň 15 bodů, stává se vítězem hráč s nejvyšším počtem bodů.

Escape Room: úniková hra

Gloobz

Gloobz je postřehová hra, ve které hráči loví roztodivné gumové příšerky. Ty jsou v balení hned tři, spolu se třemi figurkami reprezentujícími barvy a jednou figurkou Megagloob.

Grand Slam

1 / 4